فا فایل

فا فایل

بهترین مرجع محصولات دانلودی در ایران

بازاریابی و کسب درآمد از طریق فروش محصولات ما

تمامی کاربران می‌توانند برای محصولات ما شروع به بازاریابی نمایند و به ازای هر فروش، درصد پورسانت قابل‌توجهی را دریافت نمایند.

بعد از عضویت و ورود به حساب کاربری، یک پنل مدیریت در اختیار شما قرار می‌گیرد که با استفاده از آن می‌توانید کسب‌وکار آنلاین خود را شروع نمایید.

با عضویت شما، یک کد به‌عنوان کد معرف به شما داده می‌شود. هر کاربری که از طریق کد معرف شما وارد سایت شود و محصولی را خریداری نماید، مبلغی معادل 50 درصد از مبلغ خرید وی به حساب کاربری شما در سایت به‌صورت اتوماتیک واریز می‌شود. به‌عنوان‌مثال اگر کاربری 100,000 تومان از سایت خرید کند، معادل 50 درصد آن یعنی 50,000 تومان به حساب کاربری شما واریز می‌شود.
بعدازاینکه حساب کاربری شما خوب شارژ شد، می‌توانید درخواست واریز به حساب بانکی خود را ثبت کنید تا موجودی حساب سایت شما به حساب بانکی‌تان واریز شود.
توجه نمایید که درخواست برداشت وجه هیچ محدودیت و سقفی برای برداشت ندارد.

برای دریافت لینک بازاریابی خود، وارد حساب کاربری‌تان شوید و به صفحه لینک‌های بازاریابی مراجعه نمایید.

بعد از دریافت لینک‌های بازاریابی خود، کافی است که آن‌ها را در اختیار کاربران دیگر گذاشته تا آن‌ها از طریق لینک بازاریابی شما وارد سایت شوند.
به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، سایت‌ها، گروه‌های خبری، انجمن‌ها و ... با لینک بازاریابی خود شروع به تبلیغ نمایید.
هر کاربری که از طریق لینک بازاریابی شما وارد سایت شده باشد تا زمانی که در سایت باشد و مرورگر خود را نبسته باشد، اگر محصولی را خریداری نماید پورسانت آن به شما تعلق می‌گیرد.

با توجه به اینکه شما دنبال سود بیشتری هستید، بنابراین سعی کنید محصولاتی را برای بازاریابی انتخاب کنید که قیمت بالایی دارند و یا به عبارتی آن دسته از محصولاتی را انتخاب نمایید که محاسبه پورسانت 50 درصدی آن برای شما مقرون‌به‌صرفه باشد.